Estreinaldiak

Autokarabanie

Abarka

  • 2024-06-02
  • 18:00
  • Markina - Arretxiñako Zubixen
  • info +
Lurrez estali

Axut

  • 2024-05-31
  • 20:30
  • Izura (Latsaga jauregia)
  • info +
Eraitsi S.L.

Goitibera

  • 2024-05-17
  • 18:00
  • Leioa (Umore Azoka)
  • info +
Duzhe gaizki

AmaHiru

  • 2024-03-28
  • 19:30
  • Donostia (Victoria Eugenia Club)
  • info +
La deskarada

Ane Gebara

  • 2024-03-22
  • 20:00
  • Gasteiz - Baratza aretoa
  • info +
Masustondoen patioa

Vaiven

  • 2024-03-15
  • 19:30
  • Donostia (Antzoki Zaharra)
  • info +
Ai gure juaneteak!

Tartean - Loraldia

  • 2024-03-15
  • Bilboko Itsas Museoa
  • info +
Atearen bestaldean

Hika Teatroa

  • 2024-02-25
  • 12:30
  • Astigarraga (Erribera)
  • info +
Olagarrua

Olatz Beobide, Maitane Perez eta Nerea Arriola.

  • 2024-02-16
  • 20:00
  • Zumaia (Aita Mari)
  • info +
Euskaldungak

Taulelak antzerki taldea

  • 2024-02-16
  • 20:00
  • Zornotza aretoa
  • info +
Ihesi

Iduzkilore

  • 2024-01-20
  • 20:00
  • Azkaine (Biltoki)
  • info +
Eucalyptus

Jon Ander Urresti eta Beñat Urrutia

Egun zoragarriak

P6

Almazenean

Txalo

  • 2024-01-18
  • 20:00
  • Santurtzi (Serantes)
  • info +
Artxibo biluzia

Metrokoadroka

  • 2024-01-14
  • 18:00
  • Usurbil (Sutegi)
  • info +
Esnearen kolorekoa

Tanttaka

Hau gerra bat da

Piszifaktoria

  • 2023-11-29
  • Bilboko Euskararen Etxea
  • info +
Kortxoaren dilema

Tartean

Putaren bakarrizketa

Laura Penagos

Festen

Arriaga

Munduari itzulia 80 egunetan

Sustrai Teatroa

Postdatarik gabeko gutunak

Xake Produzioak

  • 2023-05-26
  • 20:00
  • Leidor (Tolosa)
  • info +
Godoten esperoan

Zurriola Antzerki Eskola

  • 2023-05-14
  • 19:00
  • Erti (San Pedro)
  • info +
Hau ez da gerra bat

Piszifaktoria & Thusia

  • 2023-05-10
  • 19:30
  • Principal Antzokia (Gasteiz)
  • info +
Identitarteak

Gilkitxaro

  • 2023-04-21
  • 20:00
  • Kotxepin kultur etxea (Lemoa)
  • info +
Komedia madarikatua

Pabiloi 6

  • 2023-01-27
  • 19:00
  • Pabilio 6 (Bilbo)
  • info +
Zeozertan dabil baina ez dakit zertan

Metrokoadroka

  • 2022-11-20
  • 19:00
  • Soreasu (Azpeitia)
  • info +
Intxaurra

Mairu antzerki tailerra

  • 2022-11-18
  • 19:00
  • Soreasu (Azpeitia)
  • info +
Souvenir

Horman Poster

  • 2022-11-10
  • 19:30
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
Berrehun dukat

Titika Rekalt eta Josune Gorostegi

  • 2022-11-05
  • 08:30
  • Doneztebe eliza (Oiartzun)
  • info +
Love & Money

Pabiloi 6

  • 2022-11-04
  • 19:00
  • Pabiloi 6 (Bilbo)
  • info +
Platea

Tripak kolektiboa

Hondamendia

Axut eta Artedrama

Itsas Behera

Pez Limbo

  • 2022-10-05
  • 19:00
  • Matauko antzokia (Gasteiz)
  • info +
Familia sarekada

Vaiven produkzioak

  • 2022-10-04
  • 19:00
  • Antzoki zaharra (Donostia)
  • info +
Balbea

Atx Teatroa

  • 2022-09-25
  • 19:00
  • Baratza aretoa (Gasteiz)
  • info +
Ivanka

Piszifaktoria Laborategia

  • 2022-07-05
  • 19:00
  • Kontadores (Donostia)
  • info +
Sex sua

Andoni Mutiloa

  • 2022-05-14
  • 19:30
  • Igeldoko Ikastetxea (Donostia)
  • info +
Alderray

Tartean Teatroa

  • 2022-03-09
  • 19:30
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
Emakume abeslari burusoila

Zurriola Antzerki Eskola

  • 2022-02-24
  • 19:00
  • Gasteszena (Donostia)
  • info +
Trapu zikinak

Lore More

  • 2022-01-28
  • 19:00
  • Udal aretoa (Oiartzun)
  • info +
Eresia

Oier Zuñiga

  • 2022-01-15
  • 20:00
  • Seminarixoa (Bergara)
  • info +
Bidaide

Metrokoadroka

  • 2022-01-14
  • 19:30
  • Kultur etxea (Atarrabia)
  • info +
Ilargian

Zurriolako Antzerki Eskola

  • 2021-12-16
  • 20:00
  • Gasteszena (Donostia)
  • info +
Album

Formol

  • 2021-11-11
  • 19:00
  • Soreasu (Azpeitia)
  • info +
Tempus fugit

Ze onda

  • 2021-10-18
  • 19:00
  • Soreasu (Azpeitia)
  • info +
Lubaki lainotsua

Atx Teatroa

  • 2021-10-18
  • 19:00
  • Soreasu (Azpeitia)
  • info +
Bete ingoiau

Zutani Teatroa

  • 2021-09-15
  • 20:00
  • Sagastieder plaza (Donostia)
  • info +
Lakoste

Dxusturi Teatroa

  • 2021-09-14
  • 18:00
  • Sagastieder plaza (Donostia)
  • info +
Album

FORMOL laborategia

  • 2021-06-19
  • 19:00
  • Lekuona (Errenteria/Orereta)
  • info +
Naon Tokin

Dejabu konpainia, Rodriguez & Ndungmandum

  • 2021-06-18
  • 19:00
  • Eztena jaialdia (Errenteria/Orereta)
  • info +
ETAren agiri bulegoa

Gilkitxaro

  • 2021-06-12
  • 13:30
  • Bira kultur gunea (Bilbo)
  • info +
Ameriketako bidaia

Tanttaka

  • 2021-03-12
  • 19:00
  • Torrezabal (Galdakao)
  • info +
Kasilda

Goitibera antzerkia

  • 2021-02-27
  • 19:00
  • Kurtzio kultur etxea (Sopela)
  • info +
Iluntzen

Mairu antzerki tailerra

  • 2021-02-27
  • 18:00
  • Harriondoa antzokia (Lesaka)
  • info +
Atzerrian lurra garratz

Artedrama / Huts Teatroa

  • 2021-02-12
  • 19:00
  • Santa Ana antzokia (Oñati)
  • info +
Konpromisoa

Txalo

  • 2021-01-15
  • 19:00
  • Antzoki zaharra (Donostia)
  • info +
Adela eta Martirio Bernarda Albaren etxean

Naita Produkzioak

  • 2020-11-23
  • 19:00
  • Niessen (Errenteria/Orereta)
  • info +
Tribiz, baserri galdue

Jon Ander Urresti

  • 2020-11-12
  • 19:30
  • Dinamo Sormen Gunea (Azpeitia)
  • info +
Ez dok ero

Tartean Teatroa

  • 2020-11-10
  • 19:00
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
Antigone edo ezetzaren beharra

Horman Poster

  • 2020-11-05
  • 19:30
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
“Fadoak entzuten zituen gizona”

Xake Produkzioak

  • 2020-09-18
  • 19:00
  • Topic (Tolosa)
  • info +
“Tonbola”

Hika Teatroa

  • 2020-07-04
  • 19:00
  • Miguel Irastorza Plaza (Errenteria/Orereta)
  • info +
SIKE vs VENUS Pilota partida

Agerre Teatroa

  • 2020-04-21
  • 21:00
  • Civibox antzokia (Iruñea)
  • info +
Pantheon

Marga Altolaguirre

  • 2020-03-06
  • 19:00
  • Juanba Berasategi Auditorioa (Pasai Donibane)
  • info +
Lurrun Minez

Galder Perez

  • 2020-03-06
  • 20:00
  • La Fundición (Bilbo)
  • info +
Delikatuak

Zurriola Antzerki Eskola

  • 2020-02-27
  • 19:00
  • Gasteszena (Donostia)
  • info +
Birritan bortxatua

Aldatzen Laguntzen

  • 2020-02-22
  • 19:00
  • Gasteszena (Donostia)
  • info +
Ni, munduko txarrena

Harri orri ar

Lan Taldea

  • 2020-02-19
  • 20:30
  • Principal Antzokia (Gasteiz)
  • info +
Igel euria

  • 2020-02-15
  • 19:30
  • Lugaritz Kultur Etxea (Donostia)
  • info +
Matriuska

Kamikaz + Ttak teatroa

  • 2020-02-02
  • 20:00
  • Le Bukowsky (Donostia)
  • info +
Esnatu naiz

Elur etxea

  • 2020-01-29
  • 19:00
  • Botanika (Donostia)
  • info +
Ikimilikiliklik

Marie de Jongh

  • 2020-01-21
  • 19:00
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
Ene ba!

Txalo

  • 2020-01-20
  • 19:00
  • Bastero (Andoain)
  • info +
Kaskarot

Atx Teatroa

  • 2019-12-08
  • 19:00
  • Social Antzokia (Basauri)
  • info +
Simplicissimus

Tartean

  • 2019-11-26
  • 19:00
  • Arriaga antzokia (Bilbo)
  • info +
Zaldi urdina

Lan Taldea

  • 2019-10-14
  • 19:00
  • Harri Xuri (Luhuso)
  • info +